کاربر گرامی ویراویراست
استفادۀ شما از ویراویراست به معنای پذیرش شرایط و قوانین زیر و تعهد به رعایت آن‌‌هاست. لطفاً با دقت مطالعه بفرمایید.
1. قوانین حاکم
این نرم‌افزار بر اساس قوانین جاری نظام جمهوری اسلامی ایران طراحی و راه‌اندازی شده است و قوانین مالکیت معنوی و علائم تجاری ج. ا. ایران و معاهدات بین‌المللی پذیرفته‌شده از سوی ج. ا. ایران از آن حمایت می‌کند.
2. حساب کاربری
2-1 هر کاربر حقیقی می‌تواند یک حساب کاربری داشته باشد و باید از ساخت حساب‌های تکراری و جعلی خودداری کند؛ در صورت تشخیص این موضوع، «ویراویراست» می‌تواند برای همیشه یا مدتی محدود یک یا تمام حساب‌های کاربری شخص را مسدود کند. 2-2 استفاده از نرم‌افزار برای هدف‌های غیرقانونی یا خلاف شرایط و ضوابط اعلام‌شده، ممنوع است و «ویراویراست» مسئولیت این قبیل بهره‌برداری‌ها را بخشی از مسئولیت فردی کاربران می‌داند. 2-3 شما مسئول اتفاقاتی هستید که ازطریق حساب شما رخ می‌دهد؛ بنابراین به‌هیچ‌وجه رمزتان را فاش نکنید. اگر متوجه استفادۀ غیرمجاز از حساب خود شدید، بلافاصله موضوع را به «ویراویراست» اطلاع دهید. 2-4 کاربران متعهد می‌شوند که صرفاً با ایمیل متعلق به خود در ویراویراست ثبت‌نام کنند. در غیر این صورت «ویراویراست» به‌محض آگاهی از تخلف، مجاز است نسبت به لغو عضویت و حساب کاربری اقدام کند.
3. حریم خصوصی
3-1 «ویراویراست» خود را متعهد به رعایت حریم خصوصی و حفظ اطلاعات شخصی شما می‌داند و تمام تلاش خود را برای تحقق این موضوع به کار می‌بندد. مشخصات کاربری ثبت‌شدۀ شما در این نرم‌افزار در اختیار دیگران قرار نخواهد گرفت. 3-2 سیستم‌های خودکار ما باهدف بهبود کیفیت ویراویراست، متن‌ها و رفتار کاربری شما را تجزیه‌وتحلیل می‌کنند. این تجزیه‌وتحلیل، هنگام کار با نرم‌افزار صورت می‌گیرد و متن‌های کاربران روی سرورهای ویراویراست ذخیره نمی‌شوند. 3-3 اگر بازخورد یا پیشنهادی دربارۀ سرویس‌های ما ارائه کنید، ممکن است ما از بازخورد یا پیشنهادهای شما بدون هرگونه الزامی نسبت به شما استفاده کنیم.
4. اعلامیه‌های سلب مسئولیت
4-1 ما جهت ارائۀ محصولات و خدمات باکیفیت نهایت تلاش خود را می‌کنیم و امیدواریم رضایت شما را جلب کنیم؛ اما به‌هیچ‌وجه تضمینی درزمینۀ دقت صددرصدی سیستم‌ها یا برآورده‌کردن بی‌کم‌وکاست نیازهای خاص شما را نداریم. 4-2 ما به‌طور مداوم در حال تغییر و بهبود سرویس‌های خود هستیم. ممکن است ویژگی‌ها یا عملکردهایی را اضافه یا حذف کنیم یا تعرفه‌های مالی استفاده از ویراویراست را تغییر دهیم همچنین ممکن است یکی از سرویس‌های خود را به‌طورکلی متوقف کرده یا به حالت تعلیق درآوریم. اگر تغییرات یا توقف‌های این‌چنینی رخ دهد، در جایی که به‌صورت منطقی ممکن باشد، پیشاپیش شما را به‌گونه‌ای متعارف مطلع خواهیم کرد.
5. موارد فنی
5-1 اقدام برای رخنه در نرم‌افزار، مهندسی معکوس، پیاده‌سازی، سرهم‌بندی یا پردازش هرگونه نرم‌افزار یا فناوری از ویراویراست همچنین استفاده از روش‌های Framing یا Mirroring و روش‌های دیگر برای ارائۀ نسخۀ دیگری از خدمات ویراویراست روی سرورهای دیگر ممنوع و قابل پیگرد قانونی است. 5-2 هیچ‌یک از کاربران حق استفاده از ربات و نرم‌افزارهای مرتبط یا واسط را برای استفاده از ویراویراست اعم از احراز هویت، تکمیل اطلاعات، ارسال درخواست و غیر آن را ندارند. 5-3 کاربران حق ندارند نرم‌افزار یا اسکریپتی با هدف مطالعه یا هرگونه فعالیت داده‌کاوی روی خدمات ویراویراست اجرا کنند.
6. بازبینی شرایط
این شرایط و قوانین ممکن است در طول زمان تغییر کند. استفادۀ کاربران از ویراویراست، پس از هر بار تغییر در شرایط و قوانین، به معنی پذیرش تغییرات مذکور است.
7. تخلف از شرایط و مقررات
زیر پا گذاشتن هریک از این شرایط و ضوابط به‌منزلۀ پایان اجازۀ استفادۀ شما از ویراویراست است و شما مسئول جبران خسارات وارده به نرم‌افزار یا هر شخص حقیقی و حقوقی احتمالی خواهید بود.