کاربر گرامی ویراتایپ به صفحۀ دانلود خوش آمدید.

استفادۀ شما از ویراتایپ به معنای پذیرش شرایط و قوانین زیر و تعهد به رعایت آن‌‌هاست. لطفاً با دقت مطالعه بفرمایید.

قوانین حاکم

  • این نرم‌افزار بر اساس قوانین جاری نظام جمهوری اسلامی ایران طراحی و راه‌اندازی شده است و قوانین مالکیت معنوی و علائم تجاری ج. ا. ایران و معاهدات بین‌المللی پذیرفته‌شده از سوی ج. ا. ایران از آن حمایت می‌کند.

حساب کاربری

  •  هر کاربر حقیقی می‌تواند یک حساب کاربری داشته باشد و باید از ساخت حساب‌های تکراری و جعلی خودداری کند؛ در صورت تشخیص این موضوع، «ویراتایپ» می‌تواند برای همیشه یا مدتی محدود یک یا تمام حساب‌های کاربری شخص را مسدود کند. 2-2 استفاده از نرم‌افزار برای هدف‌های غیرقانونی یا خلاف شرایط و ضوابط اعلام‌شده، ممنوع است و «ویراتایپ» مسئولیت این قبیل بهره‌برداری‌ها را بخشی از مسئولیت فردی کاربران می‌داند.

  • شما مسئول اتفاقاتی هستید که ازطریق حساب شما رخ می‌دهد؛ بنابراین به‌هیچ‌وجه رمزتان را فاش نکنید. اگر متوجه استفادۀ غیرمجاز از حساب خود شدید، بلافاصله موضوع را به «ویراتایپ» اطلاع دهید.

حریم خصوصی

  • «ویراتایپ» خود را متعهد به رعایت حریم خصوصی و حفظ اطلاعات شخصی شما می‌داند و تمام تلاش خود را برای تحقق این موضوع به کار می‌بندد. مشخصات کاربری ثبت‌شدۀ شما در این نرم‌افزار در اختیار دیگران قرار نخواهد گرفت.

 اعلامیه‌های سلب مسئولیت

  • ما جهت ارائۀ محصولات و خدمات باکیفیت نهایت تلاش خود را می‌کنیم و امیدواریم رضایت شما را جلب کنیم؛ اما به‌هیچ‌وجه تضمینی درزمینۀ دقت صددرصدی سیستم‌ها یا برآورده‌کردن بی‌کم‌وکاست نیازهای خاص شما را نداریم.

  • ما به‌طور مداوم در حال تغییر و بهبود سرویس‌های خود هستیم. ممکن است ویژگی‌ها یا عملکردهایی را اضافه یا حذف کنیم یا تعرفه‌های مالی استفاده از ویراتایپ را تغییر دهیم همچنین ممکن است یکی از سرویس‌های خود را به‌طورکلی متوقف کرده یا به حالت تعلیق درآوریم. اگر تغییرات یا توقف‌های این‌چنینی رخ دهد، در جایی که به‌صورت منطقی ممکن باشد، پیشاپیش شما را به‌گونه‌ای متعارف مطلع خواهیم کرد.

موارد فنی

  • اقدام برای رخنه در نرم‌افزار، استفاده از کدها و مدل‌ها، مهندسی معکوس، پیاده‌سازی، سرهم‌بندی یا پردازش هرگونه نرم‌افزار یا فناوری از ویراتایپ همچنین استفاده از روش‌های Framing یا Mirroring و روش‌های دیگر برای ارائۀ نسخۀ دیگری از خدمات ویراتایپ قابل پیگرد قانونی است.

  • هیچ‌یک از کاربران حق استفاده از ربات و نرم‌افزارهای مرتبط یا واسط را برای استفاده از ویراتایپ اعم از احراز هویت، تکمیل اطلاعات، ارسال درخواست و غیر آن را ندارند. 5-3 کاربران حق ندارند نرم‌افزار یا اسکریپتی با هدف مطالعه یا هرگونه فعالیت داده‌کاوی روی خدمات ویراتایپ اجرا کنند.

بازبینی شرایط

  • این شرایط و قوانین ممکن است در طول زمان تغییر کند. استفادۀ کاربران از ویراتایپ، پس از هر بار تغییر در شرایط و قوانین، به معنی پذیرش تغییرات مذکور است.

تخلف از شرایط و مقررات

  • زیر پا گذاشتن هریک از این شرایط و ضوابط به‌منزلۀ پایان اجازۀ استفادۀ شما از ویراتایپ است و شما مسئول جبران خسارات وارده به نرم‌افزار یا هر شخص حقیقی و حقوقی احتمالی خواهید بود.